Teamet bakom Bilprospekt

Med vår erfarenhet från både bilförsäljning och utveckling av digitala verktyg har vi tillsammans skapat bilförsäljarens drömverktyg.

Patrik Forslund

Kundansvarig

Tomas Steen

Kundansvarig

Ludvig Åstrand

Support

James Hobbs

Utvecklare

Rosa Ekström

Utvecklare

Simon Adrell

Utvecklare

Jhon-Peter Persson

Utvecklare

Kundansvar

Patrik Forslund

patrik.forslund@bilvision.se

031-3821710

linked.in

Tomas Steen

tomas.steen@bilvision.se

031-3821710

linked.in

Ludvig Åstrand

support@bilvision.se

031-3821700

linked.in

Utvecklare

James Hobbs

james.hobbs@bilvision.se

+46763105979

linked.in

Rosa Ekström

rosa.ekstrom@bilvision.se

+46761460335

linked.in

Simon Adrell

simon.adrell@bilvision.se

031-3821700

linked.in

Jhon-Peter Persson

peter.persson@bilvision.se

031-3821700

linked.in